Přeskočit na začátek obsahu stránky.
Teď jste na

Co je Lingu@net World Wide?

Lingu@net World Wide je mnohojazyčné internetové centrum nabízející zdroje pro výuku cizích jazyků.

Nabízí informace a odkazy na dobré internetové zdroje z celého světa související s výukou jakéhokoli moderního jazyka.

Lingu@net World Wide vychází z myšlenky, že ten, kdo se sám učí nebo vyučuje nějaký jazyk, by mohl mít zájem o vhodné materiály v jakémkoli jazyce, jemuž rozumí - tedy nejen zdroje, které může najít v mateřském jazyce.

Lingu@net World Wide umožňuje mnohojazyčný přístup k více než 3,500 katalogizovaným internetovým zdrojům, z nichž mnohé jsou přímo určeny studentům. Nabízí také pomoc dospělým studentům a radí jim, jak se učit jazyk, jak posuzovat svou úroveň a jak komunikovat s jinými studenty po internetu. Tyto části byly vypracovány odborníky na výuku jazyků z celé Evropy.

Nyní máte přístup k této webové stránce v angličtině, arabštině, baskičtině, bulharštině, češtině, čínštině, dánštině, estonštině, finštině, francouzštině, galicijštině, hindštině, holandštině, islandštině, irštině, italštině, japonštině, katalánštině, litevštině, lotyšštině, maďarštině, maltštině, němčině, polštině, portugalštině, rumunštině, ruštině, řečtině, slovenštině, slovinštině, španělštině a švédštině.

Na zpracování Lingu@net World Wide se podílí 34 organizací z 25 evropských zemí.

V minulosti tyto stránky fungovaly pod názvem Lingu@net Europa a byly určeny pro odborníky v oblasti výuky jazyků. Projekt je finančně podporován Evropskou komisí v rámci Programu celoživotního vzdělávání (KA2 Languages action, 2009 - 2011) s cílem:

  • zahrnout více jazyků (včetně světových jazyků),
  • zvýšit počet zdrojů a
  • pomáhat dospělým studentům.

Přístup na Lingu@net World Wide je bezplatný. Budeme rádi, když stránku budete využívat, doporučíte zdroje k jejímu doplnění a oceníme vaši zpětnou vazbu.

[ nahoru ]
Sledujte nás na:
facebook Facebooktwitter Twitter